I am a WOMAN

I am a WOMAN oprava

Každý den JINÁ.
Svobodná, divoká, něžná, křehká, zářící, smyslná, zranitelná, silná, prostopášná, bláznivá, vášnivá, láskyplná, nedotknutelná…
Každý den jednoduše jiná. ŽENA.

Ptáte se teď, jestli si můžeme dovolit prožívat všechny tyhle své podoby v dnešním superrychlém světě orientovaném na výkon a úspěch?

Odpověď zní – ANO!

Protože pouze tak navrátíme svým životům ten správný směr a esenci a pouze tím se zase odlišíme od našich mužských poloviček. A když už se jim chceme v něčem „rovnat“, pojďme to dělat jinak – ŽENSKY!

Zbrusu nový speciální taneční projekt Lenky Sekaninky bude propojovat různé taneční styly do CHOREO SHOW v čistě ženském provedení. Jako multižánrová tanečnice miluje kombinování různých tanečních technik a výrazových prostředků, proto se můžete těšit na NEOTŘELÉ VARIACE plné energie, lehkosti, elegance, dravosti, vtipu i sexappealu. To všechno podané na podnose vkusně a hlavně s láskou a úctou k sobě i tanci. Okuste, jak chutí koktejl umíchaný z jazzu, latiny, swingu, moderny …..

lenka vyrez oval cierne

Cítim, že tieto lekcie doslova potrebujem. Volá to na mňa z duše. Už dlhšiu dobu mnou prúdi pocit, že tento svet potrebuje viac ženskej energie.

Poďme žiariť, slobodne lietať a ukázať svoju silu v ženských farbách. Zanechajme všetko mužské a nebojme sa odieť do vibrácií, ktoré nám náležia. Buďme tými, ktorými sme sa narodili.
ŽENAMI telom i dušou ♥

Lenka Sekaninka 

K TOMUTO KURZU SE JAKO DOPLNĚK HODÍ:

Be a Dancer

sOLO SWING 2

Tanecni 4 (1)

CO SI VZÍT NA LEKCI, CO NAOPAK NE

OBLEČENÍ A OBUV, OBČERSTVENÍ
hezké ženské oblečení, ve kterém se budete cítit krásná a zároveň bude pohodlné k tanci, taneční obuv na vysokém nebo nízkém podpatku – dle choreografie
pití – bez bublinek, neslazené

VLASY
vlasy svázané, aby nelítaly do obličeje, nošení řetízků, náramků a jakýchkoliv ozdob z bezpečnostních důvodů ZAKÁZANÉ

Info

PLZEŇ - Taneční sál A23, Krašovská Aktivity Centrum, Krašovská 30, Plzeň – Lochotín

Termín kurzu: 15.1.-26.3.
Volné dny:
20.2.
Lekce: 60 min
Úroveň: všechny úrovně
Vyučuje: Lenka Sekaninová
Cena:

  • trimestr: 1.440,- /10 lekcí + videozáznam z lekcí ve FB skupině
  • 1 lekce: 150,-  (pouze 1x na zkoušku, bez nároku na video)

Přihláška    Taneční kurzy    Rozvrh   Napište nám

facebook-likes(1)