I am a WOMAN * Latin Mood

I am a Woman Latin Mood

Každý den JINÁ.
Svobodná, divoká, něžná, křehká, zářící, smyslná, zranitelná, silná, prostopášná,
bláznivá, vášnivá, láskyplná, nedotknutelná…

Každý den jednoduše jiná. ŽENA.

PROČ SE DO KURZU PŘIHLÁSIT

Ptáte se teď, jestli si můžeme dovolit prožívat všechny výše zmíněné podoby ženy v dnešním superrychlém světě orientovaném na výkon a úspěch?

Odpověď zní – ANO!

Protože pouze tak navrátíme svým životům ten správný směr a esenci a pouze tím se zase odlišíme od našich mužských poloviček. A když už se jim chceme v něčem „rovnat“, pojďme to dělat jinak – ŽENSKY!

CO BUDEME TANČIT

Speciální taneční projekt Lenky Sekaninky již dva roky propojuje různé taneční styly do CHOREO SHOW v čistě ženském provedení. Lenka jako multižánrová tanečnice miluje kombinování různých tanečních technik a výrazových prostředků, proto se můžete těšit na NEOTŘELÉ VARIACE plné energie, lehkosti, elegance, dravosti, vtipu i sexappealu, tentokráte v duchu latinskoamerických tanců. To všechno podané na podnose vkusně a hlavně s láskou a úctou k sobě i tanci. Okuste, jak chutí koktejl umíchaný z jazzu, latiny, swingu, moderny …..

CO VÁM KURZ PŘINESE

Zuzka referencia orez

I-am-a-WOMAN-oprava kruh výrez čierna

Cítim, že tieto lekcie doslova sama potrebujem. Volá to na mňa z duše. Už dlhšiu dobu mnou prúdi pocit, že tento svet potrebuje viac ženskej energie.

Poďme žiariť, slobodne lietať a ukázať svoju silu v ženských farbách. Zanechajme všetko mužské a nebojme sa odieť do vibrácií, ktoré nám náležia. Buďme tými, ktorými sme sa narodili.
ŽENAMI telom i dušou ♥

Lenka Sekaninka 

CO SI VZÍT SEBOU / NA SEBE

OBLEČENÍ A OBUV, OBČERSTVENÍ
hezké ženské oblečení, ve kterém se budete cítit krásná a zároveň bude pohodlné k tanci, taneční obuv na vysokém nebo nízkém podpatku – dle choreografie,
pití

VLASY A DOPLŇKY
vlasy svázané, nošení řetízků, náramků a jakýchkoliv ozdob z bezpečnostních důvodů ZAKÁZANÉ

Info


MÍSTO KONÁNÍ:   KD JAS, Jablonského 1254/39, Plzeň – Slovany
ROZSAH KURZU:   7 lekcí x 60 min

NOVY cennik 2022

tlačidlo PRIHLÁŠKA web