BE A DANCER * Broadway time edition!

Be a Dancer

lenka vyrez oval cierne

Tento kurz je výsledkom mojich dlhoročných tanečných i trénerských skúseností a odpoveďou na volanie o pomoc mnohých tanečníkov (a zďaleka nie iba začínajúcich), ktorí sa ocitli na zdánlivo neprekročiteľnej pohybovej hranici vrámci svojho tanečného štýlu. Po viac než 3 desaťročiach na parkete, v ktorých som zažila rôzne prístupy rôznych trénerov, lektorov a choreografov, možem s presvedčením tvrdiť, že práve skúsenosť s klasickými tanečnými technikami v spojení s dôkladným posilnením tela, mi otvorila neočakávané možnosti na mojej tanečnej ceste. Je to drina, ale keď tanec milujete, tak vám to tak ani nepríde… a keď sa potom dostanete do štádia, že vás telo poslúcha na myšlienku, je to neopísateľný pocit…

Lenka Sekaninka

Lekce kurzu BE A DANCER jsou určeny pro všechny (dospělé a mládež od 11 let), kteří chtějí své tělo využívat plnohodnotněji. Naučíte se techniku točení, zlepšíte si postavení těla, práci nohou i rukou, izolace. Zpevníte si celé tělo a navíc při tom všem budete neustále vybízeni k práci s hudbou a k jejímu plnému vyjádření. Ať se věnujete jakémukoliv tanečnímu stylu, tyto lekce vás posunou na vyšší level.

V krátkých variacích budeme využívat techniky jazzového i moderního tance (klasického), polohy z powerjogy i části cvičení pilates, náplní lekcí budou také cviky k zlepšení obratnosti a rychlosti a také práce s parketem.

Tento kurz je vlastně spojením 2v1: jednak se posunete blíž k cíli ovládnout svoje tělo a navíc budou tyto lekce pro vás zábavným aktivním relaxem se stejně naladěnou partou lidí, se kterými se budete vzájemně podporovat a domů si pokaždé odnesete minimálně úsměv na tváři a když se zadaří, tak i pokoj v duši, protože ucítíte, jak všechno začíná do sebe zapadat ;o) A ta svalová horečka na druhé (a třetí) ráno pak bude pouze bonusem navíc … ;o)

image(1)

Lenka je pro mě mimořádná osobnost, skvělá tanečnice, trenérka a kamarádka. Když jsem před pár lety přišel k ní do sportovního tanečního klubu, příjemně mě překvapilo, že ve svém repertoáru vedle seminářů jednotlivých tanců má také hodiny jazzu & moderny a posilování & stretchingu. Jsem bývalý fotbalista a od kopaček a míče na taneční parket je to hezký kousek cesty. Právě tyto doplňující tréninky mi na mé cestě k tanci značně pomohly.
Takže pokud chcete svůj život obohatit o kouzlo jménem tanec, bude Vám Lenka tím nejlepším průvodcem.

Ondra Šimice

*   VIDEO   Be Jazzy, Be Happy   *   VIDEO  Wake Up Your Body   *

K TOMUTO KURZU SE JAKO DOPLNĚK HODÍ:

sOLO SWING 2

Swing všetky kurzy párové

Tanecni 4 (1)

CO SI VZÍT NA LEKCI, CO NAOPAK NE

OBLEČENÍ A OBUV, OBČERSTVENÍ
tepláky nebo legíny, tričko nebo dres, piškoty nebo hrubší ponožky, doporučuje se mít zakrytou pokožku v oblasti ramen, beder, kotníků a kolen, pití – bez bublinek, neslazené
*  možnost zabezpečení  tanečních bot cca do 2-8 týdnů (dle výrobce)

VLASY
vlasy svázané, aby nelítaly do obličeje, nošení řetízků, náramků a jakýchkoliv ozdob z bezpečnostních důvodů ZAKÁZANÉ

Info

PLZEŇSpolečenský sál Školícího střediska Cheirón, Republikánská 1102/45, 312 00  Plzeň – Lobzy

Termín kurzu: 2.4.-4.6.2019
Volné dny:
14.5. 
Lekce: 60 min
Úroveň: všechny úrovně
Vyučuje: Lenka Sekaninová
Cena:

  • trimestr: 1.440,- /9 lekcí + 9 výukových videí
  • 1 lekce: 150,- Kč

Přihláška    Taneční kurzy    Rozvrh   Napište nám

facebook-likes(1)

 

VIDEO