Prázdninové OPEN CLASSy Vol.1 * 28.-30.7.2020

cover OC Vol 1 2020

 

 

 

 

lenka vyrez oval cierne

„Dobrý tanečník vie, že nesmie vyjsť z cviku a že vždy je čo zlepšovať.
Takže ani cez prázdniny nezaháľame! S úsmevom a vervou do toho,
voľna bolo viac než dosť!“

Lenka Sekaninka


CO JSOU OPEN CLASSy? 

Otevřené lekce, které vás zvednou ze židlí a nakopnou vás zase pořádnou euforií z pohybu!

JAKÁ JE ÚROVEŇ LEKCÍ?

Úroveň jmse zvolili tak, aby se něco nového naučili všichni bez ohledu na předešlé taneční zkušenosti. Nestyďte se přihlásit, pokud jste začátečník a také neotálejte, jste-li pokročilý. Tanec s partnerama jiné taneční úrovně totiž obohacuje ze všeho nejvíc! Díky praxi z lekcí pak budete schopni tančit s kýmkoliv a třeba právě díky tomu rozdílu uvidíte to, co tančíte, z úplně jiné perspektivy!

SÓLO NEBO V PÁRU?

Modré označení = lekce PRO JEDNOTLIVCE
Zelené označení = lekce PRO PÁRY

Warning

Párové lekce běží dle pravidel social dance
, partnery rotujeme, proto se i do párového kurzu můžete hlásit sami. Pokusíme se zachovat približně rovnaký počet leadrů i followerů.

Jestli jste ŽENA, ale na některé z lekcí se hlásíte jako LEADER, uveďte to do poznámky na konci přihlášky.

 

OC 2020 Vol 1 Rozvrh

CO OD JEDNOTLIVÝCH LEKCÍ OČEKÁVAT?

1   BE A DANCER – Kind Drums Rhythm!    Jestli postřebujete rozpálit, vydupat, vybít stres, nalít energii do žil či uzemnit, jestli milujete bubny nebo chcete zažít tornádo energie ve vlastním těle, pak tohle je ten nejlepší start pro vaše Open Classy!

2   SHAG – Make Your Shag Light & Easy!    Jednoduché combo vememe pod lupu ze všech stran – tak, abyste jím mohli proplout zlehka kdykoli, kdekoli a v jakémkoliv tempu.

3   BALBOA  - Send Outs Special!    Tak jako asi každý tanec, i Balboa má svoje Send Out-y. U tance, kde se partneři drží obvykle blízko u sebe, je to jedna z figur, která mezi vás vnese trochu vzduchu a jěště s ní jde dělat parádu! Vhodné i pro začátečníky.

4   SOLO SWING – Charleston CrazinessSSS!    Než skočíte do Charlestonu v páru, rozhodně si zkuste sólo verzi. Nejenže pak budete moci v páru vymýšlet srandičky, ale hlavně si tady užijete bezmezné svobody pohybu v pravděpodobně nejvtipnější podobě tance minulého století!

5   CHARLESTON  - Back to Roaring 20′s    Kontroverzní předchůdce Lindy hopu přinesl do tančíren sprvu velké pohoršení, ale brzy poté sí získal srdce tanečníků. Jestli to bylo díky jednoduché krokové schémě nebo formě, která vybízela k úsměvu na tváři, to už posuďte sami …

6   BLUES – In love with slow music    Jsou pro vás nachystané krásné vychytávky, které vás osvobodí od nekonečného kroužení sálem pouze základním krokem. Ale než si je vyzkoušíme, pokusíme se o luxusní bluesový Basic.

7   I AM A WOMAN – Just Relax & Flow with Music …    Krásná variace a nádherná muzika, která pohladí duši každé ženy a naladí ji do jemné ženské energie. Hodina, kde bude prostor pro jemnost, křehkost a jedinečnost každé z nás.

8   LINDY HOP – ABC of Lindy Dancer    Lekce pro všechny, kteří tančí Lindy hop, stále si nepamatují figury, nebo ty základní a jejich krásné kombinace již dávno zapoměli. Oprášíme, případně se naučíme některé z nejzásadnějších figur Lindy hopu, a to propojením ve variacích, které se vám doslova dostanou pod kůži, ne-li rovnou do krve!

9   BIG APPLE – Make a Circle & have Fun!     Na závěr této mini edice open class si dopřejeme zábavu ve skupině – ti kteří chodí na tančírny již vědí – bude se tančit v kruhu a střídat přímo během tance dle hlášení „vyvolávače“. Bude Lindy a cílem je zábava, zábava a … zábava!
PS: Ideální je domluvit si na tuto lekci dvojici, ale…. jako vždycky to zvládneme i se sólistama.

Sleduj OPEN CLASSy také na
facebook-likes(1)

CO SI VZÍT SEBOU/ NA SEBE

OBLEČENÍ: vhodné pro flexibilní pohyb, savé materiály
OBUV:

  • Be a Dancer – nízká jazzová nebo jiná taneční obuv, ponožky nebo jakékoliv měkké boty s mírně klozavou podrážkou
  • I am a Woman – cokoliv pohodlného a ohybného, klidně bosky, hlavně žensky, ideálně v sukni
  • A Real Man - cokoliv pohodlného a ohybného, klidně bosky, vemte cokoliv, co pro vás značí mužnost
  • Taneční – taneční boty nebo jazzky, případně jakákoliv pohodlná obuv, ve které lze ohýbat chodidlo
  • Swing - mírně klouzavá obuv, ploché nebo s velmi nízkým podpatekem (pozor musí klouzat! – u rotací jinak trpí vaše klouby)

Info

Místo konání:
Úterý: PLZEŇ - KD JAS, Společenský sál – přízemí
Středa a čtvrtek: CHVOJKOVY LOMY u bazénu na Slovanech.

Termín open class Vol. 0:  28.-30.7.2020
Lekce:
  60 min
Cena:

1-7 lekcí:  150,-/ hod
Fullpass muži (8 lekcí):  1.080,-  (135,-/hod)
Fullpass ženy (9 lekcí):  1.170,-  (130,-/hod)

Info o platbě naleznete v emailu po odeslaní přihlášky.

Přihláška     Napište nám