OPEN CLASS Waltz vs Quickstep 5.10.

OC W vs Q 5 okt

 

 

KOHO ZDE POTKÁTE

Skupinu nadšenců, mezi které okamžitě zapadnete a vychutnáte si příjemnou rodinnou atmosféru. Díky tomu, že budete tančit v menším počtu párů, se naučíte více. Cílem je užít si hodinu a odnést si z lekce v praxi použitelné tancování.

Kurzy ovykle probíhají ve stylu SOCIAL DANCE, abychom se naučili lépe vést a následovat. Rotace partnerů je dobrovolná.

lenka vyrez oval cierne

Lekcie doporučujem navštíviť všetkým, ktorí chcú tancovať lepšie, než len poznať variácie. Keď viete ako na to a „nabeháte“ dostatok kilometrov, zrazu zistíte, že ste na parkete SLOBODNÍ!

Lenka Sekaninka

CO BUDEME TANČIT

Každá lekce má svůj konkrétní obsah, tentokrát se podíváme na to, jaké variace lze tančit ve Waltzu i Quickstepu zároveň. A samozřejmě dáme důraz na to, aby to mělo šmrnc a styl.

CO VÁM LEKCE PŘINESE

Tanec je zábava i umění a obojímu se zde můžete naučit. Dobrý tanečník je ten, kdo umí jak na to a klíčem je znalost principu. Provedeme vás světem vedení a následování a skrze jednoduché variace k vám přineseme zázračnou magii tance v páru. A nenechte se pomýlit, nejde zde pouze o to umět kroky – je nutné vědět, jak se k tomu správně postavit. Ať to tančení má styl!

JAK SE U NÁS MŮŽETE NAUČIT TANČIT

CO VZÍT SEBOU / NA SEBE

OBLEČENÍ A OBUV, OBČERSTVENÍ
outfit zvolte neformální, doporučeno je ale oděti se elegantně, pro pohyb příjemně, tepláky, džíny a botasky určitě ponechati doma, pití možno zakoupit v přilehlé kavárně

Info


MÍSTO KONÁNÍ:   Taneční sál DEPO2015 – Atrium
TERMÍN LEKCE:   5.10. / 19-20 hod -> pouze pro 5 párů!
CENA:  
150,-/ os.  pro kurzisty navštěvující lekce PODZIM 2020
200,-/ os. pro ostatní

PŘIHLÁŠKA NA OPEN CLASS

Jméno a příjmení *           
Email *
Telefon *
Jméno partnera, s kterým se hlásíte na open class
Poznámka           
 

Souhlasím*
  se zpracováním mých osobních údajů (jméno, email, telefon) podle zásad ochrany osobních údajů a pořizováním fotodokumentace a audiovizuálního záznamu během kurzů a tančíren za účelem budoucí prezentace tanečního studia Dance by Lion’s. Zároveň souhlasím se zasíláním informací ohledně dění v tanečním studiu - v nepravidelně zasílaných emailech Vás budeme informovat o nadcházejících akcích. Z odběru novinek se lze kdykoliv odhlásit prostřednictvím odhlašovacího odkazu v dolní části každého emailu.