Poukaz na SVATEBNÍ TANEC

poukaz na SVATEBNÍ TANEC 3

Poukaz určen pro budoucí manželé. Náplní lekcí je příprava originální, na míru sestavené choreografie prvního tance mladomanželů, kterým obvykle chtějí snoubenci překvapit hosty na své svatbě. Styl i hudbu pro svou choreografii si můžou budoucí manželé vybrat sami, nebo ji vybereme po společné konzultaci.

Adam a Anička referencie foto kruh vyrez Maroco efekt

Díky Lence jsme překvapili naše blízké parádním svatebním tancem!
Že milujeme swingovou hudbu, jsme zjistili před pár lety na jazzovém festivalu ve Vancouveru, kde jsme tehdy žili. Krom hudebníků nás velice zaujali i tanečníci a my se začali zaujímat o to, jak se tento úžasný styl naučit. Pro lektory nejsme zrovna ideálními žáky, já mám zrakový handicap, takže se špatně orientuji v prostoru a kolikrát ani nestihnu zaregistrovat, co lektor předvádí. Můj manžel zase moc necítí rytmus a jeho jedinou zkušeností byly povinné taneční na střední škole, kde si bohužel, asi jako většina chlapů, lásku k tanci nevybudoval…
Lenka si ale umí poradit i s takovým oříškem, jakým jsme my dva. Je to profesionálka, která do vás během lekce napumpuje kromě tanečních kroků tolik pozitivní energie a síly, že v duchu tancujete ještě dlouho po tom, co z Lion´s odejdete.

Anna Kulíšková
paralympijská medailistka ve sjezdovém lyžování

Info

CENA POUKAZU

  • zahrnuje konzultace ohledně hudby a stylu choreografie, výběr a střih hudby a kompletní choreografický servis
  • nezahrnuje pronájem sálu (hradí se zvlášť na místě po každé lekci)

1 lekce: 600,-/ hodinu
5 a více lekcí absolvovaných v jednom trimestru: 500,-/ hodinu

Objednat   Napište nám

K DISPOZICI JSOU TAKÉ POUKAZY NA TANEČNÍ KURZY A SOUKROMÉ LEKCE:

POUKAZ na kurz SWINGU bez mien poukaz na SOUKROMOU LEKCI