SVATEBNÍ TANEC

poukaz na SVATEBNÍ TANEC 3

Čeká vás svatba a chcete své hosty překvapit originální, na míru sestavenou choreografií prvního tance mladomanželů?
Nebo máte děti či kamarády, kterým byste chtěli dopřát
poukaz na přípravu této události?
Pak jste tady správně, protože já se v přípravě svatebních tanců přímo vyžívám!

Lenka Sekaninka

Adam a Anička referencie foto kruh vyrez Maroco efekt

Díky Lence jsme překvapili naše blízké parádním svatebním tancem!
Že milujeme swingovou hudbu, jsme zjistili před pár lety na jazzovém festivalu ve Vancouveru, kde jsme tehdy žili. Krom hudebníků nás velice zaujali i tanečníci a my se začali zaujímat o to, jak se tento úžasný styl naučit. Pro lektory nejsme zrovna ideálními žáky, já mám zrakový handicap, takže se špatně orientuji v prostoru a kolikrát ani nestihnu zaregistrovat, co lektor předvádí. Můj manžel zase moc necítí rytmus a jeho jedinou zkušeností byly povinné taneční na střední škole, kde si bohužel, asi jako většina chlapů, lásku k tanci nevybudoval…
Lenka si ale umí poradit i s takovým oříškem, jakým jsme my dva. Je to profesionálka, která do vás během lekce napumpuje kromě tanečních kroků tolik pozitivní energie a síly, že v duchu tancujete ještě dlouho po tom, co z Lion´s odejdete.

Anna Kulíšková
paralympijská medailistka ve sjezdovém lyžování

JAK PŘÍPRAVA TANCE OBVYKLE PROBÍHÁ?

KONZULTACE

Emailem probereme detaily vašeho přání, zohledníme místo, vaše oblečení, taneční znalosti, představy i možnosti a na základě toho si domluvíme výběr hudby a styl vašeho tance. Pak přichází na řadu případný střih hudby a moje část, teda příprava choreografie na míru, do které je možné zakomponovat i „váš příbeh“.

SAMOTNÝ NÁCVIK

Taneční lekce probíhají obvykle 1-2x týdně ve stejném čase, je ale také možné nastavit individuální plán dle vašich a zároveň mých časových možností.
Na konci každé lekce pořizujeme videozáznam k vašemu domácímu tréninku. To znamená, že vám ušetříme stres z toho, že si choreografii nebudete pamatovat – praxí osvědčená pomůcka.

PŘÍPRAVA NA VYSTOUPENÍ

Součástí nácviku vaší choreografie je také příprava na konkrétní situaci, povíme si, co se může stát a jak to vyřešit, když se to stane. Jak se tvářit, jak přijít i odejít, aby celkový dojem byl takový, že vy na sebe budete hrdí, babičky budou utírat slzy a kamarádi vám budou uznanlivě plácat po rameni.

PAK UŽ JE TO NA VÁS

A pak, až budu spokojená s tím, co pouštím z rukou a vy budete v pohodě s tím, co a jak tančíte, pak vás propustím a budu čekat na krásnou zprávu z místa činu.

VÁŠ TANEC BUDE PRO VÁS I VAŠE HOSTY NEZAPOMENUTELNÝ

Každému páru tvořím choreografii na míru. To znamená, že i když jsem už tisíckrát dělala svatební tanec na Thousand Years (příklad), tak ta vaše bude zkrátka VAŠE, protože tak, jako jste každý jiný, tak já každému připravuji jinou choreografii. Dle osobnosti, podle toho, jaké ve vás vidím přednosti, vždy tak, abyste vypadali krásně a měli z výsledku báječný pocit. Je to přece váš den a váš první manželský tanec je přece tím, čím vstoupíte do vašeho společného života, tak to musí být JEDINEČNÁ ZÁLEŽITOST!

Cennik SVADOBNE TANCE 2021

Info

CENA LEKCÍ / POUKAZU ZAHRNUJE

  • konzultace ohledně hudby a stylu choreografie
  • pomoc s výběrem a střih hudby
  • kompletní choreografický servis – nastudování jedinečné, na míru vytvořené choreografie
  • přípravu na samotné vystoupení – hodnotné rady hlavně pro ty, co nejsou zvyklí vystupovat na veřejnosti
  • zázemí soukromého sálku v Plzni
  • pitný režim během lekce

Po vyčerpání lekcí z balíčku je možné dokoupit další lekce dle domluvy a potřeby za jednotkovou cenu lekce z balíčku.

Objednat   Napište nám

MŮŽETE MÍT TAKÉ:

POUKAZ na kurz SWINGU bez mien poukaz na SOUKROMOU LEKCI