SVATEBNÍ TANEC

SVADOBNY TANEC WEB uvodny text orez

Adam a Anička referencie foto kruh vyrez Maroco efekt

Díky Lence jsme překvapili naše blízké parádním svatebním tancem!
Že milujeme swingovou hudbu, jsme zjistili před pár lety na jazzovém festivalu ve Vancouveru, kde jsme tehdy žili. Krom hudebníků nás velice zaujali i tanečníci a my se začali zaujímat o to, jak se tento úžasný styl naučit. Pro lektory nejsme zrovna ideálními žáky, já mám zrakový handicap, takže se špatně orientuji v prostoru a kolikrát ani nestihnu zaregistrovat, co lektor předvádí. Můj manžel zase moc necítí rytmus a jeho jedinou zkušeností byly povinné taneční na střední škole, kde si bohužel, asi jako většina chlapů, lásku k tanci nevybudoval…
Lenka si ale umí poradit i s takovým oříškem, jakým jsme my dva. Je to profesionálka, která do vás během lekce napumpuje kromě tanečních kroků tolik pozitivní energie a síly, že v duchu tancujete ještě dlouho po tom, co z Lion´s odejdete.

Anna Kulíšková
paralympijská medailistka ve sjezdovém lyžování

Bradáči svadobná sarkamartinu_486

Jelikož s manželem pravidelně navštěvujeme kurzy swingu u Lenky, byla pro nás přímo povinnost zatančit na naší svatbě v rytmu swingu.
Proto, když jsme uviděli na faceboku upoutávku na svatební tanec od Lenky, věděli jsme, že to bude pro nás to pravé ořechové … Lenka nám sestavila perfektní choreografii přímo na míru, vybrali jsme si jen písničku, která se nám moc líbila.
Pravidelně jsme „dřeli“ a zpočátku jsme si mysleli, že je to absolutně nereálné, nezapamatovatelné, ale jelikož je Lenka velký profík, přesně věděla jak nás to zdárně naučit. Měla s námi velkou trpělivost, naslouchala, byla pro nás velkou inspirací a oporou.
Výsledný efekt stál nakonec za to, vše skvěle dopadlo a hosté na naší svatbě byli naším tancem naprosto nadšeni!
Rozhodně to bylo netradiční zpestření našeho velkého dne … Závěrem snad jen říci, že pod vedením skvělé lektorky, choreografky, tanečnice a skvělého člověka, se svatební či jakýkoliv jiný tanec naučí opravdu každý!

Anička a Michal Bradáčovi

 

JAK PŘÍPRAVA TANCE PROBÍHÁ?

KONZULTACE

Emailem probereme detaily vašeho přání, zohledníme místo, vaše oblečení, taneční znalosti, představy i možnosti a na základě toho si domluvíme výběr hudby a styl vašeho tance. Pak přichází na řadu případný střih, resp. mix hudby a moje část, tedy příprava choreografie na míru, do které je možné zakomponovat i „váš příbeh“.

SAMOTNÝ NÁCVIK

Taneční lekce probíhají obvykle 1-2x týdně ve stejném čase, je ale také možné nastavit individuální plán dle vašich a zároveň mých časových možností.
Na konci každé lekce pořizujeme videozáznam k vašemu domácímu tréninku. To znamená, že vám ušetříme stres z toho, že si choreografii nebudete pamatovat – praxí osvědčená pomůcka.

PŘÍPRAVA NA VYSTOUPENÍ

Součástí nácviku vaší choreografie je také příprava na konkrétní situaci, povíme si, co se může stát a jak to případně vyřešit. Jak se tvářit, jak přijít i odejít, aby celkový dojem byl takový, že vy na sebe budete hrdí, babičky budou utírat slzy a kamarádi vám budou uznanlivě plácat po rameni.

PAK UŽ JE TO NA VÁS

V momentě, kdy budu spokojená s tím, co pouštím z rukou a vy budete cítit v tanci jistotu, vás propustím a budu čekat na krásnou zprávu z místa činu.

VÁŠ TANEC BUDE PRO VÁS I VAŠE HOSTY NEZAPOMENUTELNÝ

Každému páru tvořím choreografii na míru. To znamená, že i když jsem už „tisíckrát“ dělala svatební tanec na Thousand Years (příklad), tak ta vaše bude zkrátka VAŠE, protože tak, jako jste každý jiný, tak já každému připravuji jinou choreografii. Dle osobnosti, podle toho, jaké ve vás vidím přednosti, vždy tak, abyste vypadali krásně a měli z výsledku báječný pocit. Je to přece váš den a váš první manželský tanec je přece tím, čím vstoupíte do vašeho společného života, tak to musí být JEDINEČNÁ ZÁLEŽITOST!

..

Lucákovi kruh výrez čierna

V létě 2015 jsem měla tu čest, účastnit se jedné z nejhezčích svateb Aničky a Adama Peška. Když jsem viděla jejich svatební tanec, byla jsem úplně „paf“! Už tenkrát jsem si říkala, že kdyby si mě náhodou někdy někdo chtěl vzít, tak musím najít tu úžasnou osobu, co je dokázala naučit něco tak krásného zatancovat!
No a rok se s rokem sešel a tadááá bylo to tady! Světe div se a i pár, tancem nepolíbený, se začal pod Lenky vedením vlnit v rytmu swingu.
Když jsem poprvé viděla, co nás bude chtít naučit a na jakou hudbu, nevěřila jsem, že to dokážeme byť jen napodobit. Ale nakonec vlastně nešlo o to být dokonalý na parketu, ale o to, že nás to bavilo. Trénovali jsme na netradičních místech a byla to fakt legrace! Jezdit na tréninky s dvouměsíčním miminkem … no vlastně jsme měli chůvu, taneční lektorku i choreografku v jednom! Moc se nám to líbilo a pokaždé jsme domů jezdili plný dojmů.
Nakonec měl ten náš ‚nedokonalý‘ tanec úspěch a o to šlo – pobavit svatebčany a vyzkoušet si pro nás něco nového. Moc děkujeme za krásný zážitek s tebou!

Petra a Daniel Lucákovi

Lukešovi kruh výrez čierna

Mít na svatbě nacvičený svatební tanec byl vždy náš sen. Proto jsme začali na internetu hledat studia, která toto nabízí. Podle referencí a videí se nám zalíbilo mít svatební tanec od Lenky.
Od začátku bylo super, jaká byla – milá, ochotná, zaslala nám seznam skladeb k výběru, protože svou píseň jsme neměli. Když jsme poprvé jeli na lekci, dost jsme se báli jestli to vůbec zvládneme, jelikož ani jeden z nás nejsme taneční talent. Ale po již po první hodině jsme věděli, že to půjde.
Lenka je velice trpělivý člověk, který Vám daný krok ukáže klidně i několikrát, abyste věděli, v jaké fázi písně ho zatancovat a jak. Její přístup byl úžasný, jako i celá choreografie. Když z nás vycítila, že určité kroky nám až tak nesedí, ihned vymyslela jiný a pro nás lehčí krok, který se do té písně hodil stejně dobře.
Lenka je tanečnice srdcem i duší a pozitivní energie, která z ní na každé lekci vyzařovala, byla něco neskutečného. Svatební tanec, který jsme předvedli, u spousty svatebčanů nenechal oko suché a po tolika pozitivních ohlasech, které jsme po tanci dostali, můžeme říci, že Lenka je ta PRAVÁ ve svém oboru a tímto bychom ji chtěli ještě jednou poděkovat. Pokud bychom ještě někdy měli něco nacvičovat, určitě se vrátíme právě k Lence!

Patrícia a Jan Lukešovi

SVADOBNY TANEC WEB playlisty NADPIS

SVADOBNY TANEC WEB playlisty ROMANTICKE orez

Celý PLAYLIST

___

SVADOBNY TANEC WEB playlisty FREE STYLE orez last

Celý PLAYLIST

___

SVADOBNY TANEC WEB playlisty SWING orez

Celý PLAYLIST

___

cenik soukrome lekce 2022

ČASTÉ DOTAZY

ZVLÁDNEME TANEC, I KDYŽ JSME NIKDY NETANČILI?

Ano, zvládnete. Náročnost choreografie přizpůsobím vašim dovednostem. A ak trpíte představou, že jste „dřevo“, tak věřte, že nejste. Slibuji.

JAKÝ BALÍČEK SI MÁME ZVOLIT = JAK DLOUHO TRVÁ NACVIČIT TANEC?

Záleží na délce i tempu skladby, náročnosti a množství prvků v choreografii, ale také od toho, jaké máte taneční zkušenosti, resp. jak si pamatujete pohyb. Pokud si nejste jisti, jak vám to půjde a nedokážete své schopnosti, resp. počet lekcí odhadnout, můžete se rozhodnout pro nižší počet a pak si lekce dokoupit.

Abyste se měli čeho chytit, uvedu jako příklad tvorbu choreografie v rozsahu 3 minut.

  • Netanečníci obvykle potřebují cca 8 lekcí, ti pohybově zkušenější cca 5.
  • Také ale je možné, že jste zkušení tanečníci a máte zájem o „květnatější“ show, proto si vyberete velký balíček.
  • Obecně vzato však bývá pravidlem, že po 5. lekci je choreografie sestavena, ale potřebuje doladit jak technicky, tak esteticky a dle mého odborného názoru, ale také četných potvrzení z řad samotných svatebních párů, až kolem 7.-8. lekce si začínají být tancem jisti.

KDY JE VHODNÉ ZAČÍT TRÉNOVAT?

Ideální doba je 2-3 měsíce před svatbou v závislosti od počtu a frekvence lekcí. To je doba, za kterou se tanec hezky usadí a dozraje. Pokud máte pocit, že to za takovou dobu nezvládnete, klidně se ozvěte i půl roku před. Důležité je, abyste nadobudli jistotu.

JAKÁ JE IDEÁLNÍ DÉLKA SKLADBY?

Já doporučuji tanec dlhouhý do 3 minut, 4 min jsou strop, a to pouze v případě, že již máte v tanci něco za sebou. Jednak je to doba, po kterou udržíte pozornost publika, ale hlavně nebudete ve stresu ze zbytečně dlouhé choreografie. Méně je v tomto případě více.

CO SI NA SEBE VZÍT NA LEKCE?

Ideálně boty, ve kterých budete na svatbě tančit, nebo alespoň něco, co se tomu velmi podobá. To samé se týká i oblečení. Je dobré si hned od začátku zvykat na podmínky, ve kterých budete tančit ve svůj velký den a je nejlepší hned na začátku zjistit, že nám třeba podpatky znemožňují točení, nebo že kšandy nevydrží celou choreografii připlé na svém místě. Speciální kategorií, jsou dlouhé sukně. Proto jestli plánujete velké šaty, určitě je vhodné to na lekcích imitovat nejdelší sukní, kterou doma máte. Věřte mi, váš budoucí muž se vám za to ve finále poděkuje!

POUKAZ ST promo

Objednat POUKAZ   Napište nám

MŮŽETE MÍT TAKÉ:

POUKAZ Kurz tance PROMO (1)
POUKAZ SL PROMO