PŘIHLÁŠKA * Prázdninové Open Classy Vol.1

OC Vol. 1 2021 fb cover (2)

Jméno a příjmení *           
Email *
Telefon *
Lekce
1 - SHIM SHAM Steps 9.12.
2 - SHIM SHAM Choreography 16.12.
Poznámka           
 

Souhlasím*
  se zpracováním mých osobních údajů (jméno, email, telefon) podle zásad ochrany osobních údajů a pořizováním fotodokumentace a audiovizuálního záznamu během kurzů a tančíren za účelem budoucí prezentace tanečního studia Dance by Lion’s. Zároveň souhlasím se zasíláním informací ohledně dění v tanečním studiu - v nepravidelně zasílaných emailech Vás budeme informovat o nadcházejících akcích. Z odběru novinek se lze kdykoliv odhlásit prostřednictvím odhlašovacího odkazu v dolní části každého emailu.
   
 

Warning

PŘIHLÁŠKA JE ZÁVAZNÁ. V případě, že se lekcí nebudete z jakéhokoliv důvodu moci zúčastnit, prosím, odhlaste se včas prostřednictvím emailu, kontaktního formuláře nebo telefonicky, abyste neblokovali místo dalšímu zájemci.

PŘIHLÁŠKA JE ÚPLNÁ A VAŠE MÍSTO V KURZU ZAREGISTROVANÉ AŽ PO ZAPLACENÍ KURZOVNÉHO.

KURZOVNÉ JE NEVRATNÉ. V případě zaplacení kurzovného a následné neschopnosti se kurzu zúčastnit je možné převést Vaše kurzovné na jinou osobu, která se zúčastní akce jako Vaše náhrada. V případě potvrzeného onemocnění potvrzeného lékařem nebo nařízené karantény vám převedeme zaplacenou částku do dalších kurzů.

Info

PLATBY

Platba bankovním převodem:

  • č.ú.:   107-566600267/0100
  • zpráva pro příjemce:   Vaše jméno + OC Vol.1
  • cena dle počtu vybraných lekcí:
    1-3 lekce:  200,-/ hod

    4-6 lekcí:  180,-/hod
    7-9 lekcí:  160,-/hod