STANDARD A LATINA * Basic vs. Variace & Triky

Standard  Latina

Pojďme dát tanci šmrnc! Nemusíte tančit komplikované variace, abyste při tanci vypadali bravurně. Jde to i jinak! Jen musíte vědět, jak na to … tak se na to podívejme společně ;o)

Vytvořili jsme pro vás kurz společenských tanců, kde budeme variace tvořit ze základního repertoáru jednotlivých tanců. Do každé z nich pak vložíme několik atraktivních prvků, které vás naučíme různě kombinovat, abyste se mohli na parketě vyřádit dle libosti.

Lekce budeme věnovat standardním tancům waltz, tango, valčík, quickstep a latinskoamerickým tancům samba, chacha a rumba.

Kurz je vhodný pro ty, kteří mají za sebou základní nebo pokračovací taneční nebo jakýkoliv jiný kurz společenských tanců. Nemusíte ale mít obavy, že se vaše taneční úroveň bude lišit od ostatních, protože systematický postup výuky a zaměření na vysvětlení pohybů do hloubky poskytne možnost růstu každému bez ohledu na úroveň jeho aktuálních tanečních dovedností.

Speciální pozornost v tomto kurzu budeme věnovat vedení a následování v páru. Je to neoddělitelná součást společenského tancování, díky které se nemusíme omezovat pouze na jediného partnera, se kterým jsme svůj tanec nacvičovali. Proto otestujeme i ostatní partnerky a partnery v kurzu, tak jako je při kurzech social dance běžné ;o).

Proto i když nemáte partnera, nevadí. Přihlašte se, jistě na vás zde již bude čekat někdo, kdo také nemá s kým jít tančit … ;o)

*   VIDEO  Latina Páry ppth 2015   *

K TOMUTO KURZU SE JAKO DOPLNĚK HODÍ:

Sólo Latina Variace  Show Swing Basics  Swing Routines Be a Dancer Latina Technika  Partnering

CO SI VZÍT NA LEKCI

OBLEČENÍ
neformální, slušné, pohyblivé – ne tepláky, nedoporučujeme džíny, taneční nebo společenské boty, které nezanechávají šmouhy a dobře kloužou po parketě

Info

PLZEŇ - Společenský sál Školícího střediska Cheirón, Republikánská 1102/45, 312 00  Plzeň – Lobzy

Termín:  4.4. – 20.6.2017
Volné dny: -
Lekce:  60 min
Úroveň:  mírně pokročilí
Vyučuje:  Lenka Sekaninová
Cena:

  • trimestr:  1.440,- Kč/ os./ 12 lekcí
  • 1 lekce:  150,- Kč (pouze 1x na zkoušku pro nové zájemce)

Přihláška    Taneční kurzy    Rozvrh   Napište nám

facebook-likes(1)

VIDEO * LATINA PÁRY * VARIACE