SWING 2 * Charleston Basic

Swing 1 CH Basic

PROČ SE DO KURZU PŘIHLÁSIT

Jestli do svého života potřebujete vnést životabudič a zároveň chcete nakouknout do tajů swingového tančení, jsou lekce tohoto vintage tance z 20.-50. let minulého století tím pravým, co potřebujete! Neutají totiž v sobě notnou dávku humoru a vaši krev rozproudí tak, že minimálně další týden nebudete potřebovat žádný jiný podpůrný prostředek. Platí pro ženské i mužské polovičky bez rozdílu!

CO BUDEME TANČIT

Kurz je věnován výuce základních kroků tance Charlestonu, který je velmi často kombinován s Lindy Hopem a jeho variace jsou základem pro mnohé Lindy charlestonové figury.

CO VÁM KURZ PŘINESE

Na základních krocích se naučíte základním principům swingového tancování a také vedení a následování. Kurz je vhodný pro všechny, kteří se swingem začínají a je nutný jako základ pro naše další swingové kurzy. Výborně se hodí jako doplněk pro kurz Lindy Hopu, můžete je navštěvovat současně.

DOPORUČENÍ: Tento kurz doporučujeme i tanečníkům, kteří již absolvovali kurz Basic Steps I, ale pořád nemají úplně jasno v základních lindyhopových schémách a potřebují procvičit vedení a následování.

Warning

Není nutností navštěvovat tento kurz ve dvojici, páry se vytvoří na místě, je totiž zvykem, že se u swingu nedbá na skutečnost, jestli jste muž nebo žena, ale na to, jestli jste leader nebo follower. Proto vaši otázku, co když nemáte partnera, rovnou zapomeňte. Do přihlášky prosím zaznačte vaši roli.

CO VZÍT SEBOU / NA SEBE

OBLEČENÍ, OBUV
Neformální, slušné, pohyblivé, nedoporučujeme džíny, nízké taneční boty, plátěnky nebo baleríny s klouzavou! podrážkou. PŘEZUTÍ POVINNÉ!

VODA, RUČNÍK

Info


MÍSTO KONÁNÍ:   KD JAS, Jablonského 1254/39, Plzeň – Slovany

ROZSAH KURZU:   5 lekcí x 60 min

NOVY CENNIK miniLETO 2021

tlačidlo PRIHLÁŠKA web