SWING 2 * Shag

Swing 2 Shag

PROČ SE DO KURZU PŘIHLÁSIT

Jestli do svého života potřebujete vnést životabudič a zároveň chcete nakouknout do tajů swingového tančení, jsou lekce tohoto vintage tance z 20.-50. let minulého století tím pravým, co potřebujete! Neutají totiž v sobě notnou dávku humoru a vaši krev rozproudí tak, že minimálně další týden nebudete potřebovat žádný jiný podpůrný prostředek. Platí pro ženské i mužské polovičky bez rozdílu!

CO BUDEME TANČIT

Svižnější, no hlavně vizuálně úplně jiný tanec, než je lindy hop. Shag se tančí na rychlejší muziku a rozhodně se hodí jako rozšíření vašeho repertoáru.

Je výhodou, máte-li máte za sebou kurz lindyhopového basicu, ale není to v tomto případě nutnost.

CO VÁM KURZ PŘINESE

Na základních krocích se naučíte základním principům swingového tancování a také vedení a následování. Kurz je vhodný pro všechny, kteří se swingem začínají a je nutný jako základ pro naše další swingové kurzy. Výborně se hodí jako doplněk pro kurz Lindy Hopu, můžete je navštěvovat současně.

DOPORUČENÍ: Tento kurz doporučujeme tanečníkům, kteří začínají a na tančírnách chtějí více možností tančit na skladby různého charakteru.

Warning

Není nutností navštěvovat tento kurz ve dvojici, páry se vytvoří na místě, je totiž zvykem, že se u swingu nedbá na skutečnost, jestli jste muž nebo žena, ale na to, jestli jste leader nebo follower. Proto vaši otázku, co když nemáte partnera, rovnou zapomeňte. Do přihlášky prosím zaznačte vaši roli.

CO VZÍT SEBOU / NA SEBE

OBLEČENÍ, OBUV
Neformální, slušné, pohyblivé, nedoporučujeme džíny, nízké taneční boty, plátěnky nebo baleríny s klouzavou! podrážkou. PŘEZUTÍ POVINNÉ!

VODA, RUČNÍK

Info


MÍSTO KONÁNÍ:   KD JAS, Jablonského 1254/39, Plzeň – Slovany
ROZSAH KURZU:   7 lekcí x 60 min

NOVY cennik 2022

tlačidlo PRIHLÁŠKA web