SWING * Lindy Charleston

cover LINDY CHARLESTON SWING 2 2020

 

 

 

PROČ SE DO KURZU PŘIHLÁSIT

Jestli do svého života potřebujete vnést životabudič a zároveň chcete nakouknout do tajů swingového tančení, jsou lekce tohoto vintage tance z 20.-50. let minulého století tím pravým, co potřebujete! Neutají totiž v sobě notnou dávku humoru a vaši krev rozproudí tak, že minimálně další týden nebudete potřebovat žádný jiný podpůrný prostředek. Platí pro ženské i mužské polovičky bez rozdílu!

CO BUDEME TANČIT

Kurz je věnován výuce variací tanců lindy hop a charleston, resp. jejich kombinace, tzv. lindy charlestonu. Nepochybně se jedná o jeden z nejfrekventovanějších swingových tanců. Část lekce tančíme sólo, abychom pohyby potřebné pro tanec v páru dostali pořádně do těla.

CO VÁM KURZ PŘINESE

Podobně jako v základním kurzu, i zde se nadále věnujeme principům swingového tancování a také vedení a následování. Rozšíříme vaše obzory o nové variace a taneční zručnosti a posuneme se o krok vpřed k vášmu swingovému snu!

DOPORUČENÍ: Tento kurz doporučujeme i tanečníkům, kteří již kurz Lindy Charlestonu absolvovali, ale pořád jim dělá problém rychlejší tempo a hladké zvládání vedení a následování.

Warning

Není nutností navštěvovat tento kurz ve dvojici, páry se vytvoří na místě, je totiž zvykem, že se u swingu nedbá na skutečnost, jestli jste muž nebo žena, ale na to, jestli jste leader nebo follower. Proto vaši otázku, co když nemáte partnera, rovnou zapomeňte. Do přihlášky prosím zaznačte vaši roli.

CO VZÍT SEBOU / NA SEBE

OBLEČENÍ, OBUV
Neformální, slušné, pohyblivé, nedoporučujeme džíny, nízké taneční boty, plátěnky nebo baleríny s klouzavou! podrážkou. PŘEZUTÍ POVINNÉ!

VODA, RUČNÍK

Info


MÍSTO KONÁNÍ:   Společenský sál, KD JAS, Jablonského 1254/39, Plzeň – Slovany
TERMÍN KURZU:   15.9.-24.11., tančírna – 1. týden v prosinci
VOLNÉ DNY:   27.10.
ROZSAH KURZU:   10 lekcí x 60 min

NOVÝ CENNÍK S ODKAZOM NA PRIHLÁŠKU PODZIM 2020