TANEČNÍ * Speciál pro Srdcaře

cover TANEČNÍ 2020

PROČ SE DO KURZU PŘIHLÁSIT

Protože tam najdete rodinnou atmosféru, budete tančit v menším počtu párů a díky tomu se naučíte více. Důraz bude kladen na techniku vedení a správné provedení figur.

Kurzy budou probíhat ve stylu SOCIAL DANCE, budeme teda střídat, takže se naučíte lépe vést a následovat a o to větší zábava bude.

lenka vyrez oval cierne

Už nebudete musieť celý večer dookola opakovať pár naučených variácií s jediným partnerom, po týchto tanečných kurzoch budete na parkete SLOBODNÍ!

Lenka Sekaninka

CO BUDEME TANČIT

TANCE:  výběr 2-3 ze standardních a latinskoamerických tanců dle dohody účastníků kurzu

CO VÁM KURZ PŘINESE

Tanec je zábava i umění a obojímu se zde naučíte. Dobrý tanečník je ten, kdo umí jak na to a klíčem je znalost principu. Provedeme vás světem vedení a následování a skrze základní kroky k vám přineseme zázračnou magii tance v páru. A nenechte se pomýlit, nejde zde pouze o to umět kroky – je nutné vědět, jak se k tomu správně postavit. Ať to tančení má styl!

Kurz doporučujeme navštívit všem, kteří chtějí tančit lépe, než jenom umět variace.

Warning

Snažíme se v kurzu zachovat vyrovnaný poměr mužů a žen, takže v případě, že se budete do Tanečních hlásit samostatně bez partnera, ocitnete se na čekací listině.
Ve chvíli, kdy se k Vám dohlásí osoba opačného pohlaví, Vás zařadíme do kurzu. Do Tanečních se tedy můžete HLÁSIT I SAMI.

CO VZÍT SEBOU / NA SEBE

OBLEČENÍ A OBUV, OBČERSTVENÍ
outfit zvolte neformální, doporučeno je ale oděti se elegantně, pro pohyb příjemně, tepláky, džíny a botasky ideálně ponechati doma, pití možno zakoupit v přilehlé restauraci

 

Info


MÍSTO KONÁNÍ:   Taneční sál DEPO
TERMÍN KURZU:   formou OPEN CLASS –  bude vypsáno vždy dva týdny předem
VOLNÉ DNY:
ROZSAH KURZU:   60 min

 

NOVÝ CENNÍK S ODKAZOM NA PRIHLÁŠKU PODZIM 2020