TANEČNÍ, které budete MILOVAT

info karta TANEČNÍ

Jsou to sice dva živly,
NĚCO VŠAK MAJÍ SPOLEČNÉ.
Úsměv. Vtip.
A chuť předávat lásku k tanci a své bohaté taneční zkušenosti tak,
aby to stálo za to.

A PROČ TYTO TANEČNÍ?

Protože tam najdete rodinnou atmosféru, budete tančit v menším počtu párů a díky tomu se naučíte více. Důraz bude kladen na techniku vedení a správné provedení figur.

Kurzy budou probíhat ve stylu SOCIAL DANCE, budeme teda střídat, takže se naučíte lépe vést a následovat a o to větší zábava bude.

Vyučovat vás budou opravdoví profesionální tanečníci, kteří si vytančili ty nejvyšší taneční třídy a dnes stále aktivně tančí.

lenka vyrez oval cierne

Už nebudete musieť celý večer dookola opakovať pár naučených variácií s jediným partnerom, po týchto tanečných kurzoch budete na parkete SLOBODNÍ!

Lenka Sekaninka Sekaninová

I * BASIC

Základní kurz bude vaší vstupenkou do světa tance. Porozumíte, jak správně držet partnera i jak v páru komunikovat, aby jste si na parketě rozuměli. Poznáte základní variace výběru plesových tanců a naučíte se několik srozumitelných a zároveň zajímavých variací, abyste se již nemuseli vymlouvat, že na danou skladbu neumíte tančit. Získáte základy, na kterých budete moci v budoucnu stavět.

Kurz doporučujeme navštívit i těm, kteří již základní kurz absolvovali, ale pravidelně netančí a zatím nejsou schopni si sami vybavit a utřídit jednotlivé taneční kroky.

II * VARIACE

Kurz pro mírně pokročilé tanečníky, kteří pravidelně navštěvují tančírny a již mají zkušenosti s rychlejším vstřebáváním informací v lekcích. Cílem tohoto kurzu je obohatit tanečníky nejen balíčky variací k jednotlivým tancům, ale také na nich procvičit správnou taneční techniku, typickou pro daný tanec.

Tanečníci, hlásící se do kurzu Variací, by měli ovládat princip lead & follow a měli by být schopni ho aplikovat u jakéhohokoliv tance.

POZN.: Snažíme se v kurzu zachovat vyrovnaný poměr mužů a žen, takže v případě, že se budete do Tanečních hlásit samostatně bez partnera, ocitnete se na čekací listině. Ve chvíli, kdy se k Vám dohlásí osoba opačného pohlaví, Vás zařadíme do kurzu. Do Tanečních se tedy můžete hlásit i sami.

V případě, že jste si našli partnera až po Vašem přihlášení, oznámte nám, že k sobě patříte, a to tak, že Váš partner uvede Vaše jméno ve svojí přihlášce.

Info

KDE:  Společenský sál, Sokolovna Bolevec, Ledecká 333, Plzeň

Termín kurzu: 1.4. – 3.6.2019
Volné dny: 13.5.
Tančírny:  Závěrečná tančírna 10.6.
Lekce: 9 x 75 min 
Úroveň:  I * začátečníci; II * mírně pokročilí – spojený kurz
Kapacita kurzu: max. 20 párů/ kurz

Dresscode:

  • Lekce – neformální, doporučeno oděti se elegantně, pro pohyb příjemně, tepláky, džíny a botasky však ponechati doma
  • Prodloužená a Závěrečná tančírna – tematický (bude určeno vždy předem pro každou tančírnu)

Vyučuje: Lenka Sekaninová a Pavel Sherin

Cena:

  • kurzovné za osobu, hlásící se samostatně: 1.950,- /9 lekcí + 9 výukových videí
  • kurzovné za osobu hlásící se v páru: 1.800,- Kč/ 9 lekcí + 9 výukových videí
  • jednotlivá lekce na osobu (platí stejně pro všechny, pouze 1 lekce na zkoušku): 190,-
  • UPOZORNĚNÍ: na tento kurz se nevztahuje sleva na více kurzů

Přihláška    Taneční kurzy    Rozvrh   Napište nám

facebook-likes(1)