Taneční Relax víkend RADOST

RADOST 2021 cover oprava-2
I-am-a-WOMAN-oprava kruh výrez čierna

Drahí moji, keďže tento rok úplne neprial nášmu parketovému šanteniu, poďme si trošku porovnať skóre, vylepšiť náladu a strávme predĺžený víkend s priateľmi, v sprievode skvelej muziky, vo víre toho najlepšieho tancovania! Opäť sme pre vás nachystali radostný tanečný víkend, po ktorom budete zase o veľký kus šťastnejší!

VAŠA LENIČKA

CO BUDEME TANČIT?

Na výběr máte jako obvykle z několika stylů a tento formát víkendu vám dává možnost obsah lekcí ovlivnit. Své požadavky označte v přihlášce. Již teď jsme zvědaví, co po nás budete chtít!

My předpokládáme následovné složení:

Swing / Solo swing => 4-5 lekcí
Taneční / Be a Dancer => 1-2 lekce

 

Info


MÍSTO KONÁNÍ:  Zámek Nečtiny
TERMÍN:   11.-13.6.2021

LEKCE:   6×60 min, začínají v pátek po večeří, končí v neděli před obědem
LEVELY:   dle volby přihlášených (nutno označit v přihlášce)

UBYTOVÁNÍ a STRAVA:   zámeček => 2-5 lůžkové pokoje se společnými sociálkami PP; začínáme večeří, končíme obědem, pití si hradí každý sám
AREÁL:   tělocvična, klubovna, jídelna, malý bazén na zahradě

CENA:   2.750,- /os.
PLATBA
V HOTOVOSTI: v pátek po příjezdu

Harmonogram RADOST 2021 (1) cut


PŘIHLÁŠKA NA TANEČNÍ RELAX VÍKEND RADOST

Jméno a příjmení (+ věk - pouze u dětí)    *
Jméno a příjmení rodiče (u dítěte)  
Email   *
Telefonní číslo/ Tel. č. rodiče   *
Mám zájem o lekce  
Swing
Solo swing
Taneční
Be a Dancer
Preferuji konkrétně tance  
     
Přihláška je ZÁVAZNÁ, na základě ní vám rezervujeme místo na lekcích, objednáváme ubytování a stravu. Počet účastníků je omezen, proto prosím registraci DŮKLADNĚ ZVAŽTE. Děkujeme.
     

Souhlasím
 
se zpracováním mých osobních údajů (jméno, email, telefon) podle zásad ochrany osobních údajů (zákon) a pořizováním fotodokumentace a audiovizuálního záznamu během kurzů a tančíren za účelem budoucí prezentace tanečního studia a sprostředkování výuky online. Zároveň souhlasím se zasíláním informací ohledně dění v tanečním studiu - v nepravidelně zasílaných emailech Vás budeme informovat o nadcházejících akcích. Z odběru novinek se lze kdykoliv odhlásit prostřednictvím odhlašovacího odkazu v dolní části každého emailu.