O studiu Lion´s

Tanec je najzázračnejší mixér na svete.
Bez ohľadu na to, akú emóciu doň vložíš,
vždy ti nakoniec namieša radosť.

                                              Lenka Sekaninová

 Drazí tanečníci, přátelé a klienti, 

vítejte na webových stránkách Tanečního studia Lion´s Plzeň! Jsme rádi, že s vámi můžeme sdílet informace o tom, co se dělo, děje i bude dít v našem malém tanečním světe. Pojďme si říct pár slov o tom, proč tady jsme …

JAK A PROČ STUDIO LION´S VZNIKLO

Je to už nějaká doba, co jsme se ocitli v situaci, že nám pronajímané prostory na tancování ve školních tělocvičnách začali připadat nedostatečné. Každý prochází ve svém vývoji různými stadiemi a my jsme se rozhodli v září 2009, že naše služby zkvalitníme a pozveme naše zákazníky do prostředí, ve kterém jde dělat to, co děláme, pořádně, profesionálně, s noblesou a s pocitem, že každý krok, který našlápneme na parketě, bude proveden v prostředí, ve kterém si budeme připadat jako doma. A tak se stalo, že jsme za 3 týdny (ano, v rekordní době) zrekonstruovali skladový prostor a vdechli mu trošku z těch našich uměleckých duší… Od té doby něco ve studiu neustále vylepšujeme, dolaďujeme, přiděláváme – prostě – jako doma.

CO JE NAŠÍM CÍLEM, RESP. FILOSOFIÍ NAŠÍ PRÁCE

V první řadě je třeba podotknout, že naše práce je současně naším koníčkem, naším životním stylem, co je zárukou toho, že ji vykonáváme s radostí a entuziasmem. Naším cílem je vychovávat kvalitní tanečníky a všeobecně dostávat do povědomí mladých i starších kvalitní umění, kterého při invazi různých komerčních zábavních činností zoufale ubývá. Proto se naši lektoři neustále vzdělávají a rozšiřují svoje obzory, protože jako všechno ostatní, i umění se vyvíjí a jeho úroveň letí kupředu jako vítr.

V rámci výuky (hlavně co se týče mladších věkových kategorií) vštěpujeme lidem pocit odpovědnosti nejen vůči sebe samému, ale i vůči druhým, ve dvojici, nebo kolektivu. Naším cílem není kvantita, ale kvalita, nemusíme za každou cenu vyhrát první místo, my chceme skvěle tančit a objevovat v tanci něco hlubšího, než jenom zisk medailí. Snažíme se v tanci nacházet nejen ty umělecké, ale i lidské hodnoty, díky němž možná nebudou všichni naši klienti špičkovými soutěžními tanečníky, ale zcela jistě šťastnějšími lidmi, kteří dělají to, co mají ze srdce rádi.

Ještě jednou vítejte!