SWING 3 * Balboa

Portfolio Cards kurzy PODZIM 23 Balboa

 

PROČ SE DO KURZU PŘIHLÁSIT

Jestli do svého života potřebujete vnést životabudič a zároveň chcete nakouknout do tajů swingového tančení, jsou lekce tohoto vintage tance z 20.-50. let minulého století tím pravým, co potřebujete! Neutají totiž v sobě notnou dávku humoru a vaši krev rozproudí tak, že minimálně další týden nebudete potřebovat žádný jiný podpůrný prostředek. Platí pro ženské i mužské polovičky bez rozdílu!

CO BUDEME TANČIT

Pure Balbou, ale také Bal-Swing. Dvě podoby téhož tance, každá se svým osobitým kouzlem. Pro tento level byste měli mít za sebou alespoň rok zkušeností s tancem Balboa, navíc plynulý Down hold a Up hold Basic jsou pro tento kurz nutností.

Je výhodou, máte-li máte za sebou kurz lindyhopového basicu, ale není to v tomto případě nutnost.

CO VÁM KURZ PŘINESE

Podobně jako v základním kurzu, i zde se nadále věnujeme principům swingového tancování a také vedení a následování. Rozšíříme vaše obzory o nové variace a taneční zručnosti a posuneme se o krok vpřed k vášmu swingovému snu!

Warning

Není nutností navštěvovat tento kurz ve dvojici, páry se vytvoří na místě, je totiž zvykem, že se u swingu nedbá na skutečnost, jestli jste muž nebo žena, ale na to, jestli jste leader nebo follower. Proto vaši otázku, co když nemáte partnera, rovnou zapomeňte. Do přihlášky prosím zaznačte vaši roli.

CO VZÍT SEBOU / NA SEBE

OBLEČENÍ, OBUV
Neformální, slušné, pohyblivé, nedoporučujeme džíny, nízké taneční boty, plátěnky nebo baleríny s klouzavou! podrážkou. PŘEZUTÍ POVINNÉ!

VODA, RUČNÍK

Info


MÍSTO KONÁNÍ:   Společenský sál, KD JAS, Jablonského 1254/39, Plzeň – Slovany

ROZSAH KURZU:   7 lekcí x 60 min

NOVY cennik 2023 plus detska cast uprava_0

tlačidlo PRIHLÁŠKA web

Přehled kurzů     Máte dotaz? Napište nám